Jak szybko uporządkować szafę?

0
21916
Jak szybko uporządkować szafę?

Czy często stajesz przed szafą i odnosisz wrażenie, że nie masz się w co ubrać? A może odwrotnie, masz zbyt wiele ubrań w swojej garderobie i nie wiesz, na który outfit się zdecydować? Niekiedy zdarza się, że dokonasz zakupu jakiegoś ubrania, a następnie stwierdzasz, że ta rzecz nie pasuje do Ciebie, więc leży na półce nietknięta? Jeśli nie wiesz, jak pozbyć się niechcianych ubrań – oto kilka wskazówek, co możesz z nimi zrobić.

Niekiedy zdarza się nam się kupować ubrania w pośpiechu lub pod wpływem emocji. Jednak po założeniu ich w domu, czy w zestawieniu z innymi ubraniami z Twojej szafy, nagle okazuje się, że nowy ciuch totalnie do nas nie pasuje. Warto więc pamiętać o zatrzymywaniu paragonów, dzięki którym będziemy mogli oddać lub wymienić towar, w przypadku zmiany decyzji o jego zakupie.

Jak szybko uporządkować szafę?

Jeśli okaże się, że bluzka którą zakupiliśmy jest uszkodzona, również w tym przypadku warto posiadać paragon, który jest dowodem zakupu. Warto przypomnieć, że każdy towar posiada gwarancję. Dzięki niej możemy wymienić niepełnowartościowy towar na nowy, bądź odzyskać stracone pieniądze. Wystarczy wybrać się do sklepu w którym nabyliśmy daną rzecz, aby sprzedawca po obejrzeniu towaru stwierdził, czy wada podlega pod gwarancję.

Jeśli robisz regularny remanent w swojej szafie i okazuje się, że mamy sporo ubrań, w których już nie chodzimy, pamiętajmy o tym, że są obok nas ludzie, których nie stać na nowe ubrania. Dlatego zapakujmy swoje stare, ale nie zniszczone ubrania w siatkę i wrzućmy do kontenera PCK. Warto dowiedzieć się również, czy w okolicy nie ma rodziny, która potrzebuje ubrań. Możemy wtedy im je osobiście przekazać.