Myjnia bezdotykowa – Katowice i okolice

0
2063
myjnia bezdotykowa Katowice

W Katowicach funkcjonuje kilka myjni ręcznych. Część z nich jest ograniczona czasowo i czynna zazwyczaj od godziny 6:00 do godziny 22:00, a część, ku zadowoleniu kierowców, całą dobę.

Myjnie całodobowe

Jedna z myjni, z których korzystać można przez całą dobę znajduje się na rogu ulicy Szybowcowej. Nazywa się „24H Ehrle”. Myjnia bezdotykowa w Katowicach posiada bardzo wysokie oceny, bo aż 4 gwiazdki z 5 możliwych. Według kierowców zaletami jest aktywna piana oraz przyjemna obsługa. Warte uwagi jest również to, że wszelkie skargi i problemy mogą być kierowane do właściciela, który słucha potrzeb klienta. Jeśli nie wiemy, jak obsługiwać taką myjnię bezdotykową w Katowicach, nie musimy się obawiać – pracownik myjni wszystko nam dokładnie wytłumaczy. Punkt prowadzi aktywny fanpage na Facebooku, gdzie informuje o aktualnych promocjach i rabatach. Co ważne i bardzo wygodne – myjnia wyposażona jest w rozmieniarkę do banknotów, automaty z kosmetykami do samochodów oraz wyświetlacz z rzeczywistym czasem.

Myjnia bezdotykowa w Katowicach - jaką wybrać

Przez 7 dni w tygodniu

Myjnia czynna przez 7 dni w tygodniu do godziny 22:00 znajduje się przy ulicy Koników Polnych 3. Nie ma ona tak dobrych ocen jak ta opisana wyżej. Według klientów dużą niedogodnością jest brak szczotki przydatnej szczególnie przy bardzo silnych zabrudzeniach  oraz licznik, który już po upływie 40 sekund wyświetla, że minęła pełna minuta. Mimo tego i tam zdarzają się kolejki. Auto-Spa to myjnia całodobowa zlokalizowana przy ulicy Tysiąclecia 12. Myjnia ta posiada szczotkę, niestety tylko przy jednym stanowisku, za to używa wysokiej jakości chemii, dzięki której  dokładnie umyjemy nasz samochód.

Przy Alei Roździeńskiego 210A znajduje się myjnia bezdotykowa w Katowicach – jedna z pierwszych w okolicy. Wielu klientów chwali odpowiednie ciśnienie wody oraz dużą liczbę stanowisk. Wadami jest jednak brak szczotek oraz rozmieniarki. Na myjni tej za jedna złotówkę będziemy myc samochód przez 40 sekund. Rekomendowana myjnia znajduje się przy ulicy Kasztanowej 2. Możemy tam umyć większy pojazd. Wyposażona jest w szczotki oraz dobrej jakości preparaty do czyszczenia. Do polecanych należy również bezdotykowa myjnia ABOX znajdująca się przy ulicy Załęskiej 25 w Katowicach.