Ampułki do mezoterapii bezigłowej – kiedy zastosować?

0
1625
Ampułki do mezoterapii bezigłowej – kiedy zastosować?

Wybierając się do gabinetu kosmetycznego można zostać przytłoczonym ilościom dostępnych zabiegów. Wybór jednego z nich nierzadko okazuje się prawdziwym wyzwaniem. Wyzwania stoją także przed osobą wykonującą owe zabiegi. Musi ona bowiem doradzić klientce, a także odpowiednio dobrać kosmetyki.

Mezoterapia bezigłowa – czym jest?

Mezoterapia bezigłowa jest prawdziwą alternatywą na klasycznej mezoterapii, która wykorzystuje mikronakłucia. Igiełki zastosowane w urządzeniu przeznaczonym do tego zabiegu tworzą owe mikronakłucia przez które w głąb skóry dostarczane są substancje odżywcze. Mezoterapia bezigłowa działa praktycznie tak samo, ale nie wykorzystuje igieł. W zamian za to opiera się na zjawiskach fizycznych zachodzących w komórkach skóry. Dokładniej, mowa tutaj o tym, że urządzenie do mezoterapii bezigłowej wytwarza prąd elektryczny o częstotliwości radiowej. Impulsy elektryczne oddziałują na błony komórkowe. Stają się one lepiej przepuszczalne, co oznacza, że można wprowadzić do skóry odżywczy kosmetyk. Jest to więc znaczniej mniej groźnie brzmiący, a także faktycznie nieinwazyjny zabieg.

Ampułki do mezoterapii bezigłowej – jaka jest ich rola?

Wspomnieliśmy powyżej o kosmetykach wprowadzanych pod skórę. Oczywiście nie każdy produkt się do tego nadaje. Hitem ostatnich lat są ampułki do mezoterapii bezigłowej. Producenci jak np. https://phyris.mensabeauty.pl/ sprawili, że są to produkty kompatybilne z wykorzystywanymi w salonach kosmetycznych urządzeniami. Dodatkowo ich innowacyjne opakowanie sprawia, że nie tracą one swoich właściwości tuż po otwarciu jak ma to miejsce w przypadku klasycznych kosmetyków. Ogromną zaletą ampułek do mezoterapii bezigłowej jest optymalne skomponowanie ich składów. Jak wiadomo to właśnie one pozostawiają wiele do życzenia jeśli chodzi o kosmetyki znajdujące się na drogeryjnych półkach. Ampułki cechuje czysty skład, który zawiera wyłącznie potrzebne substancje. Takie, które faktycznie działają. Warto więc im zaufać i sprawdzić na własnej skórze jakie dają rezultaty.