Drzwi bez ograniczeń

0
1445
Bez ograniczeń

Wszyscy, którzy chcą ograniczyć zużycie miejsca, w swoim nowym domu czy mieszkaniu z chęcią wybierają drzwi przesuwne bezramowe. Te nowoczesne drzwi sprawiają, że przestrzeń jest lepiej zagospodarowana i nabiera nowoczesnego charakteru. Drzwi przesuwne bezramowe nie rzucają się tez w oczy, ponieważ jak sama nazwa wskazuje, nie posiadają żadnej ramy. To idealne rozwiązanie i świetny element dekoracyjny. Modne domy i mieszkania muszą mieć zamontowane drzwi przesuwne.

Rodzaje drzwi przesuwnych bezramowych

Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli drzwi przesuwnych bezramowych. Ogromną zaletą tego rodzaju drzwi jest to, że pasują one właściwie do każdego pomieszczenia, a ich wybór zdecydowanie ułatwia fakt, że dostępne są one w bardzo różnych modelach, w różnych wielkościach, a także wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Na rynku znajdziemy drzwi przesuwne bezramowe, ale tez i takie, które ramę mają. Jedne montuje się do ściany, a inne do sufitu. Rozwiązań jest naprawdę sporo, dlatego tez każdy znajdzie wśród nich swój ulubiony model.

Różne materiały

Wciąż na rynku największą popularnością cieszą się tradycyjne drzwi przesuwne bezramowe drewniane, czasami też zdarza się, że ozdobione są one dodatkowymi przeszkleniami, Przeszklenia oczywiście też występują w odmiennych kształtach i kolorach. Do wyboru, do koloru. Z myślą o tych najbardziej nowoczesnych wnętrzach, na rynku dostępne są specjalnie zaprojektowane drzwi przesuwne szklane. Model ten jest całkowicie przezroczysty lub też wykonany z mlecznego szkła. Dostępne są również drzwi określane mianem drzwi loftowych, które w całości wykonane są metalu lub też stanowią niezwykle ciekawe połączeniem metalowego stelażu i uzupełniającego go szkła. Wiele możliwości pozwala na doskonałe dopasowanie drzwi do wnętrza oraz na utrzymanie tradycyjnej stylistyki (np. w przypadku typowych loftów).

Oczywiście wszystkie oferowane drzwi przesuwne mają różną kolorystykę, a także różne wykończenie. W tej branży oraz w ofertach topowych producentów tego typu drzwi nie ma praktycznie żadnych ograniczeń estetycznych. Ogromną zaletą tych drzwi jest też to, że pasują one zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i tych współczesnych, nowoczesnych, bo świetnie komponują się z domami urządzonymi w klasycznym stylu, a także z tymi stylizowanymi na lofty.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Internorm