Informacja o blogu technologicznym highlab.pl

0
952
Informacja o blogu technologicznym highlab.pl

XXI wiek to czas szybkich przemian gospodarczych i jeszcze szybszej ewolucji technologii. Ilość nowych informacji technologicznych codziennie się zwiększa, a czasu nadal jest tyle samo. Właśnie dlatego niezwykle ważnym jest zbudowanie sobie bazy portali informacyjnych, które w przejrzysty i szybki sposób zapoznają zapracowanego człowieka z technologicznymi nowinkami. Najlepszym rozwiązaniem takiej sytuacji jest obserwowanie prywatnych blogów, które z większym prawdopodobieństwem podają prawdziwe informacje, bez kryptoreklam czy linków afiliacyjnych. Jednym z najbardziej rzetelnych blogów technologicznych 2020 roku jest highlab.pl prowadzony przez Piotra Cichosza.

Rzetelność przede wszystkim!

W epoce fake newsów bardzo ważnym czynnikiem podnoszącym rangę portalu informacyjnego jest rzetelność. highlab.pl to blog o technologiach, który porzuca politykę i ideologię, by jak najlepiej oddać się rzetelnemu przedstawieniu nowych informacji ze świata technologii. Prezentowane wpisy to dobrze i wartko sformułowane najciekawsze newsy technologiczne z całego świata. Przy artykułach pojawią się cytowania oraz źródła z jakich korzysta autor podczas szukania nowinek dla swoich czytelników. Ponadto, wpisy obfitują w linkowania do innych newsów przez co cała struktura bloga daje wrażenie świetnie skonstruowanej sieci.

O czym przeczytamy na highlab.pl?

Pojawiające się na blogu nowinki to przekrój najciekawszych gałęzi technologii. Znajdą się tam niezwykłe ciekawostki technologiczne, które często nie wypływają na światło dzienne, poparte rzetelnym źródłami ciekawostki naukowe, które oprócz humorystycznych akcentów nauczą czytelnika ciekawych naukowych terminów i pozwolą błysnąć zdobytą wiedzą przed znajomymi. Oprócz tego, na blogu nie zabraknie najbardziej chodliwego tematu ostatnich lat, czyli – kryptowalut (zobacz kryptowaluty na highlab.pl). Wiele wpisów z zakresu kryptowalut to ciekawostki z branży, nowości na temat tej szybko zyskującej na popularności nowatorskiej bankowości czy w końcu praktyczne porady z inwestowania i wydobywania kryptowalut. Dla miłośników praktycznej wiedzy, znajdzie się natomiast dział poświęcony programowaniu, w szczególności pisaniu w javascript. Tak różnorodna tematyka z pewnością przyciągnie nawet najbardziej wybrednego czytelnika na długie godziny.