Kalendarz czy notes a5? Co jest bardziej praktycznym gadżetem?

0
1177
Kalendarz czy notes a5? Co jest bardziej praktycznym gadżetem?

Ręczne prowadzenie notatek nie wychodzi z mody, Korzystają z niego nie tylko studenci, ale też dziennikarze, czy urzędnicy. Dlatego warto mieć przy sobie odpowiednie do tego gadżety. Co lepiej wybrać? Kalendarz czy notes?

Dlaczego kalendarze są wciąż na topie?

W dzisiejszych czasach ręczne notowanie wydawać by się mogło reliktem przeszłości. Nic bardziej mylnego. Wiele osób wciąż preferuje taki styl pracy. Niesie on bowiem ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim pisząc odręcznie aktywujemy korę czołową mózgu. Dzięki temu zapewniamy sobie lepszą koncentrację oraz zdolność zapamiętywania. Dlatego właśnie wiele osób preferuje uczenie się poprzez wielokrotne zapisywanie tych samych rzeczy. Poza tym, kalendarz pozwala zaplanować sobie zadania, czy zapisać ważne spotkania i uroczystości. Nie jest on także ograniczony baterią, czy dostępem do sieci internetowej. Możemy więc używać go wszędzie bez żadnych obaw. Nic więc dziwnego, że tak wielu ludzi wciąż ceni sobie takie klasyczne rozwiązania.

Notes a5 – kiedy warto go wybrać?

Nie każdy jednak potrzebuje terminarza do prowadzonych notatek. O ile pomagają one zapanować nad harmonogramem zajęć, które mamy do wykonania, to do prowadzenia obszernych notatek nie będą najlepszym rozwiązaniem. Dlatego też reporterzy czy artyści chętnie sięgają po notes a5. To idealne rozwiązanie, które łączy w sobie praktyczność z pojemnością. Zeszytowe wymiary sprawiają, że bez problemu zabierzemy go ze sobą w każde miejsce. Schowamy go do torby, kieszeni kurtki, a nawet spodni. Notes a5 sprawdzi się w plenerze oraz spotkaniu biznesowym. W Polsce tego rodzaju produkty znajdziesz chociażby pod tym linkiem http://sklep.antra.com.pl/a5,c11.html. Notes a5 można kupić w rozmaitym stylu. Producenci oferują wersje gładkie, w kratkę, linię lub kropki. Blisko dwieście stron pojemności zapewnia komfort pracy przez długi czas. Notes a5 możemy także wybrać pod kątem okładki. Producenci przygotowali różne warianty takiego rozwiązania. Najczęściej jest skóra ekologiczna lub ozdobna tkanina. Notes a5 nie jest także pozbawiony praktycznych rozwiązań. Zamknięcie na gumkę chroni jego wnętrze przed uszkodzeniem, a koperta na luźne karteczki ułatwia utrzymanie porządku. Jeśli jesteśmy bardziej wymagającymi użytkownikami, możemy również sprawdzić inne formaty notesów. Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz w sieci, dzięki czemu bez wychodzenia z domu podejmiesz najlepszą decyzję. Wybierając notes a5 od sprawdzonego producenta będziesz miał pewność, że wytrzyma on cały okres użytkowania.