Lodowisko mobilne – jakie korzyści daje nam wynajem obiektu?

0
899
Lodowisko mobilne

Sport bardzo ważna dziedzina w życiu człowieka. Dzięki aktywności fizycznej nie tylko dbamy o zdrowie, ale i znajdujemy energię niezbędną do wykonywania codziennych obowiązków. Dlatego powinniśmy dbać o to zarówno latem, jak i zimą.

Lodowisko mobilne – skąd wynika ich popularność?

Władze miast i gmin starają się dbać o aktywność fizyczną mieszkańców. W tym celu stwarzają im możliwości do uprawiania rozmaitych sportów. Orliki, siłownie zewnętrzne, ścieżki rowerowe to tylko kilka z wielu możliwości, jakie są wcielane w życie. Co jednak z okresem zimowym, gdy tego typu aktywności są w stanie letargu? Odpowiedzią na to pytanie stały się lodowiska mobilne. Pasja do łyżew wśród Polaków odżyła dzięki programowi „ Biały Orlik”. Był on realizowany między 2010 a 2012 rok i umożliwił powstanie ponad 250 obiektów. Dziś lodowisko mobilne stało się jedną z form rozrywki w okresie zimowym. Obiekty są stawiane w centrach miast, w pobliżu galerii handlowych, kin, czy stadionów. Atrakcyjna cena sprawia, że tego typu rozrywka jest niezwykle opłacalna i dostępna dla wszystkich.

Lodowisko mobilne – komu powierzyć montaż?

Decydując się na tego rodzaju obiekt warto wybierać miejsca powszechnie uczęszczane przez mieszkańców i turystów. Dzięki temu nie zabraknie nam chętnych do korzystania z lodowiska mobilnego. Dobrze też, gdy w pobliżu tego miejsca będzie dostęp do przyłącza wodnego czy energetycznego. Ułatwi to montaż i obsługę lodowiska. Inwestycja w tego rodzaju obiekt nie musi być kosztowna. Wystarczy, że skorzystasz z możliwości wynajęcia lodowiska. Takie rozwiązanie znajdziesz np. na tej stronie https://www.ras-lodowiska.pl/produkt/sprzedaz-lodowisk-mobilnych/. Decydując się na nie możesz być spokojny o każdy aspekt. Firma pomoże Ci dopasować wielkość obiektu, zajmie się także montażem i przeszkoleniem pracowników obsługi. Jeśli dojdzie do sytuacji, w której lodowisko mobilne przestanie działać, to możemy skorzystać z szybkiego serwisu. Unikniemy w ten sposób dłuższego przestoju w funkcjonowaniu obiektu.