Samotnie i szczęsliwie

0
1012
Samotnie i szczęsliwie

Jesteś świeżo upieczoną singielką i nie do końca odnajdujesz się w swojej nowej roli? Dotychczas wszystkie decyzje i plany dzieliłaś na dwoje?
Teraz przyszedł czas abyś skupiła się na sobie, swojej rodzinie i przyjaciołach. Podczas związku, kobiety zazwyczaj są tą stroną, która wyrzeka się większości swoich pasji i zainteresowań a nawet porzuca wiele kontaktów na rzecz spędzania czasu z mężczyzną. Jest to zachowanie bardzo złe i szkodliwe. Twoje pasje i hobby są tym co Cię nakręca i co daje Ci radość. Jeżeli ograniczysz swoje źródła radości do jednego jedynego, którym jest mężczyzna szybko zorientujesz się, że Twoje życie staje się całkiem puste. Jednocześnie, jeżeli on będzie kontynuował rozwijanie swoich zainteresowań i dbał o kontakty z przyjaciółmi będziesz czuła się zazdrosna i niedopieszczona. Jest to błędne koło i prosta droga do uzależnienia się od partnera. Nikt, nie chce tak naprawdę być odpowiedzialny za szczęście drugiej osoby. Aby relacja miała sens i prowadziła obie strony do rozwoju każdy z partnerów musi pozostać indywidualnością. Związek to nie układ scalony. Każdy więc powinien mieć swoje własne „ja” poza nim. Dzięki temu relacja pozostaje zdrowa i wartościowa a po ewentualnym rozpadzie związku nikt nie zostaje z niczym.
Skoro już wiesz jakich błędów nie należy popełniać, skup się na sobie, aby w kolejny związek wejść świadoma swojej wartości. Nie wart nigdy zaprzedawać swojego życia za związek. Jest to nie godne swojej ceny.
Aby lepiej poznać i zrozumieć siebie poświęć sobie samej możliwie dużo czasu. Kiedy już na nowo zbudujesz siebie możesz zacząć poznawać nowych ludzi. Nie rób tego jednak kiedy wciąż żyjesz stratą i pustką. W takim stanie nie utrzymasz żadnej relacji i będziesz czuła, że wszystko co robisz, robisz na siłę. Jest to złe i bolesne. Nie obawiaj się na pewien czas zamknąć w swoim własnym świecie i poznać go na nowo. Zauważ zmiany, które w Tobie zachodzą. Uwierz, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze, a kiedy przyjdzie czas, sięgnij po to ze śmiałością. Masz tylko jedno życia i nie pozwól, aby złudzenia i wspomnienia zrujnowały Twoją teraźniejszość. Pozwól sobie na zabawę i poznawanie innych. Wybierz się w samotną podróż, podczas której wyciszysz się i powrócisz do natury. Jest to ważne w procesie regeneracji Twojego złamanego serca. Wycieczki dla singli są bardzo popularne. Poszukaj jakiejś ciekawej oferty, spakuj się i leć. Dzięki temu na nowo osadzisz się w swoim życiu. Złapiesz ster i ruszysz gdzieś gdzie nie masz żadnych wspomnień dzięki czemu zaczniesz tworzyć zupełnie nowe. Naucz się być na nowo sama i szczęśliwa. Dopiero kiedy pokochasz swoje życie, otworzysz się na nowe przygody i doznania dopuszczając do niego nowe osoby. Kiedy już będziesz gotowa i ktoś taki się pojawi, nie bój się mówić o swoich uczuciach i obawach. Nie pozwól, aby widma przeszłości rzucały cienie na Twoje obecne życie. Mimo że teraz dręczy Cię związany z rozstaniem ból pamiętaj, że on minie a Ty staniesz się zupełnie nową, piękną osobą.

http://www.czas-wakacji.pl/