Szkoła pływania Swimple. Nauka pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie. Zapisz się już dziś!

0
871
Szkoła pływania

Swimple jest szkołą pływania, prowadząca swoją działalność na terenie Warszawy. Sześć dogodnych lokalizacji basenów, wykwalifikowani instruktorzy, zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci i dorosłych oraz autorski program nauczania. Ze Swimple poprawisz technikę, poczujesz swobodę w wodzie i zdobędziesz niezbędną umiejętność pływania. Natomiast dzieci zyskają nową pasję i możliwość aktywnego spędzania czasu. Poznaj powody, dla których warto nauczyć się pływać razem z najlepszą szkołą pływania w Warszawie.

Pływanie dla dorosłych – kurs przyspieszony i lekcje indywidualne

Jeśli interesuje Cię nauka pływania dla dorosłych w Warszawie to świetnie trafiłeś. W Swimple organizowane są zajęcia dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w zdobyciu umiejętności pływackich. Lekcje rozpoczynają się od opanowania własnego ciała w wodzie i prawidłowej technicznie pracy nóg i ramion w poszczególnych stylach pływackich. 

Regularne wizyty na pływalni oraz współpraca z wykwalifikowaną kadrą instruktorów, pozwala na opanowanie najbardziej istotnych elementów, które przysparzają najwięcej trudności uczestnikom kursu. Jednym ze sposobów są lekcje indywidualne z trenerem, które pomogą nabrać pewności siebie w wodzie i mogą przynieść lepsze korzyści, niż praca z grupą. 

Z kolei przyspieszony kurs pływania dla dorosłych w Warszawie, to nauka całkowicie od podstaw w skondensowanej formie. Obejmuje on 5 spotkań na basenie pod rząd po 90 minut w wodzie. Uczestnicy będą mogli zdobyć umiejętności pływackie znacznie szybciej, jeszcze przed skorzystaniem z regularnych zajęć.

 

Nauka pływania dla dzieci w Swimple – przyjazna atmosfera i małe grupy szkoleniowe

Szkoła pływania Swimple to przede wszystkim zajęcia dla dzieci. Autorski program nauczania i system motywacyjny dla uczestników pomaga w nabyciu umiejętności pływania. Dzieci mają zorganizowane zajęcia w małych, kameralnych grupach, gdzie instruktor uczy ich ruchów będąc w wodzie. Jest to niewątpliwie proces, który wymaga zaangażowania obydwu stron. Dlatego w Swimple został stworzony autorski program nauczania, a system opiera się na 5 poziomach – oswajanie, sekcja A, B, C oraz D. 

Dodatkowo, każdy uczestnik zajęć otrzymuje możliwość i dostęp do organizowanych cyklicznie zajęć sportowych w Warszawie, które dostarczają dzieciom mnóstwo powodów do radości i harców. 

Korzyści z wizyt na basenie – zadbaj o zdrowie swojego dziecka

Szkoła pływania Warszawa” – takie hasło często wpisywane jest w wyszukiwarkę Google. Jednym z pierwszym wyników, który się ukazuje, jest Swimple. Nie bez powodu jest jedną z lepszych szkół w Warszawie. Swoją działalność Swimple prowadzi od 2010 roku. Zajęcia prowadzą pasjonaci i super fachowcy. Dlatego dzieci i dorośli mają stworzone świetne warunki do nauki pływania i nurkowania. W szkole organizowane są również obozy letnie i zimowe dla dzieci, dzięki którym mogą one spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, pod opieką swoich trenerów. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dołączył do szczęśliwej rodziny Swimple!