Versace Eros – perfumy, które pomagają zdobywać serca kobiet

0
1181
Versace Eros

Versace to jedna z najbardziej zasłużonych firm w świecie mody. Od lat zaskakuje klientów bardzo udanymi projektami zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Tym razem przedstawiamy jedne z najlepszych perfum dla mężczyzn od Versace, czyli Versace Eros. Czym charakteryzują się te perfumy? Co je wyróżnia? Dlaczego warto je kupić? Odpowiedź na te i wiele innych pytań o Versace Eros można znaleźć w naszym artykule!

Versace Eros – owocowo-kwiatowa klasyka dla prawdziwych mężczyzn

Czym odznaczaj się perfumy Versace Eros? Pierwszymi skojarzeniami po powąchaniu ich niesamowitego zapachu są namiętność, miłość i pożądanie, czyli zapachy, które kojarzą się z prawdziwym, silnym mężczyzną. Eros był w mitologii greckiej bogiem miłości i namiętności, dlatego klasyczne perfumy od Versace o takim zapachu nie mogły otrzymać innego nazwania. Perfekcja męskiego ciała i odniesienia do greckiej mitologii to właśnie charakterystyczne cechy marki Versace od początków jej istnienia. Zapach zaprojektował słynny mistrz perfumiarski Alberto Morillas w 2006 roku i od tego czasu łagodny i kuszący Bright Crystal zalicza się do najpopularniejszych perfum marki Versace. Firma Versace ma na swoim koncie liczne imponujące projekty dla mężczyzn, do których zdecydowanie można zaliczyć Versace Eros. Perfumy zostały zaprojektowane z myślą o mężczyznach, którzy stawiają sobie ambitne cele i konsekwentnie dążą do ich realizacji, lecz nadal mają słabość do kobiet. Dzięki połączeniu bardzo interesujących aromatów jak np. granat i ambra w nucie bazy.

Versace Eros – sposób na serca kobiet

Versace Eros to jeden z najpopularniejszych zapachów, który pomógł zdobyć serca kobiet na całym świecie. Zapach Versace Eros pasuje przede wszystkim na letnie miesiące. Kwiatowym zapachem tej wody można się jednak cieszyć przez cały rok i regularnie przywołując wspomnienie romantycznych letnich wieczorów. Perfumy trafiły do sprzedaży w 2006 roku i do dziś znajdują się w grupie najbardziej popularnych od firmy Versace. Owocowo-kwiatowy zapach wyróżnia się dzięki bardzo ciekawemu połączeniu aromatów. Kompozycja rozpoczyna się soczystymi nutami granatu, lodowymi akordami i cytrusowym owocem yuzu. Następnie dochodzi do nas zapach nuty serca z nutami piwonii i magnolii. Zapach dopełnia nuta bazy, czyli rozgrzewające drzewo, ambra, piżmo i dobrze wyczuwalne akordy kwiatu lotosu. Perfumy Versace Eros mają dość intensywny zapach, dzięki czemu utrzymują się przez wiele godzin od zastosowania. Perfumy znajdują się w subtelnym flakonie, który od razu pokazuje klientom, że mają do czynienia z owocowo-kwiatowym zapachem. Taka kompozycja może posłużyć jako doskonały prezent na każdą okazję. Perfumy dla mężczyzn Versace należą do grupy najbardziej cenionych. Popularna marka jest doskonale znana niemal każdemu, nawet osobom, które nieszczególnie interesują się modą i perfumami. Kupując perfumy Versace, możemy więc udowodnić, że obdarowywana osoba jest dla nas naprawdę ważna.