Jaki krój majtek wybierzesz?

0
4042
Jaki krój majtek wybierzesz?

Do różnych figur pasują różne rodzaje majtek. Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego czasami czujesz się niekomfortowo w swojej bieliźnie?

Odznacza się pod Twoimi ubraniami tworząc nieestetyczne fałdki. Nie wiesz już jaki rozmiar majtek masz kupować aby wyglądać atrakcyjnie w ołówkowej spódnicy? Przecież nie jesteś gruba… Skąd więc wrażenie, że nowa bielizna jest za mała? Kluczem do wyboru odpowiednich majtek jest bowiem nie tylko rozmiar, ale również ich krój. Sprawdź, jaki typ majtek powinnaś nosić, aby Twoja figura wyglądała świetnie.

Majtki z wysokim stanem

Jeżeli nie masz wcięcia w talii, nie jesteś gruba, ale potrzebujesz podkreślenia swoich kształtów i wymodelowania figury. Jeśli do tego masz lekko wystający brzuszek, powinnaś wybrać majtki z wysokim stanem. Tyczy się to głównie figury w typie klepsydry. Mimo ogólnej proporcjonalności sylwetki musisz zadbać, aby odpowiednio wyeksponować swoje kształty. Biodrówki mogą sprzyjać widocznym „boczkom” i dodatkowemu skróceniu niewielkiej talii. Stąd majtki klepsydry powinny być wysokie. Nie musi być to koniecznie model wyszczuplający, po prostu ich stan powinien sięgać do wcięcia w talii.

Biodrówki

Powinnaś je wybrać, jeśli masz duże biodra. Mamy tu na myśli szczególnie figurę gruszki, czyli kobiety z płaskim brzuchem i szeroką pupą. Z tego względu zamiast kupować majtki z wysokim stanem, lepiej zainwestuj w takie, które dobrze ułożą się na biodrach. Najlepsza bielizna tego typu ma na bokach jedynie rozciągliwe paski materiału.

Jaki krój majtek wybierzesz?

Zabudowane

Jeżeli masz duże pośladki i często bielizna „wżyna” Ci się w nie, tworząc nieestetyczne fałdki, powinnaś kupować zabudowane majtki. Najlepiej po prostu sięgaj po damskie bokserki. Dzięki temu, że kończą się one na udach, unikniesz uczucia dyskomfortu. Ich nogawki są zazwyczaj luźne, więc nie będą Cię uciskać. To nie tylko bardziej estetyczne, ale i zdrowsze dla Twojego ciała .

Modelujące

Są wprost stworzone dla kobiet bez talii, o figurze jabłka czy cegły. Wymodeluje i stworzy iluzję pożądanej figury. Dla pań o obszerniejszych kształtach idealne będą modelujące majtki z fiszbinami sięgające aż pod linię biustu. Uniemożliwią one powstawanie „oponek” na brzuchu. Dla kobiet bez widocznego wcięcia w talii, wystarczy bielizna modelująca, która optycznie odejmie kilka centymetrów w odpowiednim miejscu.