Sky Walk – bieganie w domu

0
2046

Sky Walk to bez wątpienia jedna z najbardziej nowoczesnych bieżni, która pojawi się na rynku fitness jeszcze w tym roku. Urządzenie występuje w dwóch wersjach BE06 oraz BE08. Pierwszy wariant dostępny jest z praktyczną poręczą, a drugi, dla wygody użytkowania, został jej pozbawiony. Wybór odpowiedniego urządzenia zależy od ćwiczącego i jego preferencji.

Posiada intuicyjny system rozpoczynania treningu oraz nowoczesny system kontroli prędkości. Wystarczy wejść na pas bieżny, by włączyć ten niesamowity sprzęt. Kiedy znajdziemy się bliżej wyświetlacza, prędkość wzrośnie, natomiast bliżej tylnej części bieżni, prędkość się zmniejszy. Wyświetlacz informuje o dystansie, czasie treningu oraz ilości wykonanych kroków. Model jest bardzo cichy, poziom hałasu wynosi zaledwie 65dB.

BE06 Sky Walk – przyszłość fitnessu już nadeszła

BE06 Sky Walk to urządzenie nie tylko nowoczesne i bardzo intuicyjne w obsłudze, ale również rewelacyjnie zaprojektowane pod względem designu. Nie posiada podłokietników, grubej i ciężkiej podstawy czy też rozbudowanego komputera. Jego lekka i przyjemna wizualnie konstrukcja są z pewnością ogromną zaletą. BE06 Sky Walk nie tylko świetnie funkcjonuje, ale jednocześnie bardzo dobrze wygląda w każdym nowoczesnym salonie. W stanie rozłożonym, po pionowym postawieniu, zajmuje zaledwie 0,06 m2 powierzchni.

Bieżnia BE08 to technologia XXI wieku, nowoczesna, lekka i intuicyjna w obsłudze. Wykorzystując design nowoczesnych telefonów komórkowych, bieżnia została zaprojektowana w najbardziej eleganckiej formie, cienkiej podstawie z wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem – bez górnej ramy, dużego komputera i podłokietników. Po pionowym postawieniu, bieżnia zajmuje jedynie 0,06m2 powierzchni. BE08 jest bardzo lekka i poręczna, co umożliwia swobodny transport oraz przechowywanie w dowolnym miejscu.

Warto mieć to urządzenie w swoim domu. Z pewnością spełni najbardziej wygórowane oczekiwania.