Sposoby na naturalne powiększenie biustu

0
4013
Sposoby na naturalne powiększenie biustu

O większym biuście marzą niemal wszystkie kobiety, których piersi są obiektywnie małe. Nie można się temu dziwić, gdyż duże, wyraźnie zaznaczone piersi uznawane są za symbol kobiecości i zdecydowanie działają na mężczyzn, czasem więc nawet uważa się, że im większe piersi, tym lepiej. W dobie popularnych zabiegów powiększania piersi można wpaść w tym większe kompleksy jeśli nie można pozwolić sobie na takie rozwiązanie bądź żywi się przed nim obawy, jednak można spróbować powiększyć swój biust bardziej naturalnymi metodami.

Czy naturalne powiększanie biustu jest możliwe?

Na pewno wiele osób, a zwłaszcza lekarzy medycyny estetycznej, powie, że nie i jedynym sposobem, by zwiększyć rozmiar miseczki, jest ingerencja chirurgiczna – wszczepienie implantów czy przeszczep tłuszczu. Nie warto jednak wierzyć tym opiniom, wszak piersi mogą powiększyć się na zasadzie takiego samego zjawiska, jakie zachodzi w ciele w okresie dojrzewania. Wzrost piersi powodują wtedy hormony, można więc odtworzyć ten efekt, sięgając po fitohormony, czyli ich roślinne odpowiedniki. Jedyny mankament jest taki, że takie domowe sposoby na powiększenie biustu działają tylko do momentu, gdy się je stosuje, ale konieczność podtrzymywania kuracji chyba nie jest wysoką ceną za możliwość cieszenia się większym biustem zupełnie naturalnie i bez dużych nakładów finansowych oraz bez ryzyka. Poza tym stosowanie fitoestrogenów nie jest jedynym wyjściem jeśli chodzi o metody powiększania biustu we własnym zakresie.

Naturalne powiększanie biustu – jak powinna wyglądać kuracja?

Kiedy chce się zastosować domowe sposoby na powiększenie biustu i szybko zobaczyć wyraźne rezultaty, najlepiej będzie zintensyfikować swoje działania i zastosować różne metody powiększania biustu jednocześnie. Warto więc zaopatrzyć się w zioła zawierające fitoestrogeny – w postaci do zaparzania lub tabletek, a także zacząć wykonywać masaż piersi. Najlepiej będzie przy tym zaopatrzyć się w krem powiększający biust. Na rynku można znaleźć wiele takich produktów, a jeśli połączy się ich stosowanie z wymienionymi metodami powiększania biustu, szansa na sukces będzie – nomen omen – większa.

A w jakich ziołach można znaleźć fitoestrogeny? Zawiera je między innymi soja, można więc sięgnąć po zawierające ekstrakt z tej rośliny tabletki bądź też starać się spożywać dużo soi. Duże ilości roślinnych odpowiedników estrogenu i progesteronu można też znaleźć między innymi w czerwonej koniczynie, chmielu, anyżu, lukrecji, mięcie pieprzowej, kozieradce czy koprze włoskim. Chcąc zapewnić sobie naturalne powiększenie biustu za pomocą tych ziół, można wybrać pojedyncze rośliny i parzyć z nich napary, ale lepiej będzie stosować kilka ziół jednocześnie. Uwaga! Na aukcjach internetowych często można znaleźć mieszanki ziołowe obiecujące naturalne powiększenie piersi. Jednak jeśli wczyta się w ich skład, można przekonać się, że zawierają one zioła, które wcale nie mają w składzie fitoestrogenów. Lepiej więc będzie stworzyć własną mieszankę.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://lipoline.pl/k/zabiegi/rozwiaz-problem/male-piersi/